Junta Directiva del Club

Carles Hereu Ibañez Carles Hereu Ibáñez, President.
Practica: Patí català - e-mail: president@maritimmontgat.cat
Xavier Peris Nieto Xavier Peris Nieto, Vicepresident.
Practica: Caiac - e-mail: president@maritimmontgat.cat
Albert Soler Sindreu, Secretari i Vocal de la Secció de Vela.
Practica: Patí català - e-mail: vela@maritimmontgat.cat
Joan Tolosa, Tresorer.
Practica: Patí català  - e-mail: club@maritimmontgat.cat
Rogelio Fernández Conejero, Vocal de Manteniment.
Practica: Pesca - e-mail: club@maritimmontgat.cat
Cristina Fortuny Albiol Cristina Fortuny Albiol, Vocal de la Secció de Caiac.
Practica: Caiac i Windsurf  - e-mail: caiac@maritimmontgat.cat
Marina Laquidain Marina Laquidain, Vocal de la Secció de Paddlesurf.
Practica: Paddlesurf i Vela de creuer  - e-mail: paddlesurf@maritimmontgat.cat
Jaume Longas Pardo Jaume Longas Pardo, Vocal de la Secció de Pesca.
Practica: Pesca - e-mail: pesca@maritimmontgat.cat